Redovisningsbyrå i fryksdalen

Din redovisningsbyrå i Sunne och Torsby

Årets tillväxtbyrå

Vi är nominerade till priset Årets Tillväxtbyrå. Det är en stor ära och ger oss ett kvitto på att vi gör rätt saker och våra kunder är nöjda med oss

Företaget i dagens tappning startade 1994. Tack vare vår erfarenhet och stort yrkeskunnande är Redovisningsbyrån i Fryksdalen AB ett väletablerat företag med gott rykte och med stort kontaktnät i orterna vi verkar.

Vi värderar kvalité och långsiktighet. Det är kanske därför många av våra medarbetare har varit med från start och fortfarande arbetar hos oss.

Våra kunder känner en stor trygghet i vårt personliga engagemang och vår kunskap.

Vi finns etablerade på Storgatan 28 i Sunne och på Järnvägsgatan 5 i Torsby.

Du är alltid välkommen in till oss.

Våra erfarna och kunniga medarbetare i Sunne

Peter Smegärd

  • 056513460
  • peter@redbyra.se

Katrine Larsson

  • 0565-735853
  • katarine@redbyra.se

Anna Gunnarsson

  • 0565-735855
  • anna@redbyra.se

Jörgen Persson

  • 0565-735851
  • jorgen@redbyra.se

Veronica Klingvall

  • 0565-735854
  • veronica@redbyra.se

Kerstin Johansson

  • 0565-735856
  • kerstin@redbyra.se

Våra erfarna och kunniga medarbetare i Torsby

Eva Ericsson

  • 0560-765033
  • eva@redbyra.se

Solveig Nilsson

  • 0560-765035
  • solveig@redbyra.se

Kerstin Stävarby Ryhr

  • 0560-765034
  • kerstin.r@redbyra.se

Marina Holmberg

  • 0560-765032
  • marina@redbyra.se

Våra tjänster

Vi jobbar med revision, rådgivning, starta eget och redovisning.

Stäng meny